Ansatte

 liv_lite2

Liv Holmesland

Biblioteksjef
Tlf: 473 92 001 / 31 28 14 84
E-post: liv.holmesland@royken.kommune.no

Liv er leder for folkebiblioteket i Røyken, og har kontor i hovedbiblioteket på Slemmestad. I tillegg er hun leder for Cementmuseet og Geologisenteret.

 ingermarie_lite

Inger-Marie Morberg Gabrielsen

Bibliotekar og geologikonsulent
Tlf: 31 28 14 84
E-post: inger-marie.gabrielsen@royken.kommune.no

Inger-Marie er bibliotekar ved hovedbiblioteket på Slemmestad. Hun er også geologikonsulent, og underviser blant annet skoleklasser i geologisenteret.

 andreas082015

Andreas Kjøde

Bibliotekar
Tlf: 31 28 14 84
E-post: andreas.kjode@royken.kommune.no

Andreas har ansvar for bibliotektjenester til barn og ungdom ved hovedbiblioteket på Slemmestad. Han er også mye ved filialen der han formidler litteratur til skolebarn.

 maria_l

Maria Waerme

Bibliotekar
Tlf: 31 29 61 45
E-post: maria.waerme@royken.kommune.no

Maria har ansvar for bibliotektjenester til barn og ungdom på filialen på Midtbygda, men er også å se på hovedbiblioteket på Slemmestad. Hun har også ansvaret for arrangementene til barn og unge.

 stine

Stine Yndestad Runshaug

Bibliotekar
Tlf: 31 28 14 84
E-post:stine.yndestad.runshaug@royken.kommune.no

Stine er bibliotekar ved hovedbiblioteket på Slemmestad og jobber blant annet med arrangementer og formidling av litteratur til voksne.

elin_lite

Elin Sandsether

Bibliotekar
Tlf: 31 29 61 45
E-post: elin.sandsether@royken.kommune.no

Elin har ansvar for bibliotektjenester til voksne ved filialen på Midtbygda. Hun har også vakter på Slemmestad.

 linda_lite

Linda Solheim

Bibliotekar
Tlf: 31 28 14 84
E-post: linda.solheim@royken.kommune.no

Linda er bibliotekar ved hovedbiblioteket på Slemmestad, og har ansvar for biblioteksystemet vårt, Bibliofil – samt for arrangementene på bibliotekene.

2016

Hele personalet samlet under en geologitur til bla. Høvikvollen, juni 2016